U12120.32 Tříbřitá válcová fréza s břitem nahoru
Dostupnost Skladem (9 ks)
Kód: U12120.32
Pouze pro registrované zákazníky. Registrujte se.
Široký sortiment od několika dodavatelů
Odborně poradíme s výběrem
Odborně poradíme s výběrem
Tři břity znamenají extrémně vysoké rychlosti a vynikající kvalitu řezu.
Doplňkové parametry
Kategorie: Válcové ostatní
Materiál: MDF a dřevo, Plasty, Pěny
Vlastnosti: Vícebřité, Vyvážené, S břitem nahoru
? PR: 12mm
? PN: 12mm
? DR: 32mm
? CDN: 80mm